Dla większości rodziców przy wyprawce dla malucha niezbędny staje się space-fix fotelik samochodowy. Ci, którzy uwielbiają podróżować ze swoimi pociechami lub po prostu zabierać je wszędzie ze sobą jest to wspaniały pomysł, aby zaopatrzyć się w space-fix

Fotelik space-fix jest przeznaczony dla dzieci o wadze 0-36kg, co oznacza, że możemy zapomnieć o kupnie kolejnych modeli przez długi okres czasu. Space-fix jest bardzo wytrzymały, stworzony jest z myślą o długich, rodzinnych podróżach – dzięki czemu jest solidnie zrobiony z dobrej jakości materiałów. 

Dla noworodków fotelik space-fix jest wyposażony w specjalną wkładkę redukującą, która stanowi dodatkową warstwę ochronną i również zabezpiecza tapicerkę  fotelika przed zabrudzeniem, ponieważ wkładkę czyści się znacznie łatwiej niż całą tapicerkę. 

Fotelik space-fix

Funkcje space-fix:

Bardzo praktyczną funkcją space-fix jest możliwość obracania go o 360 stopni. Jest to spore ułatwienie dla rodziców, którzy mogą dowolnie manewrować siedziskiem w różne strony. Wsiadanie i wysiadanie z pojazdu z taką funkcją stanie się dużo prostsze. Można fotelik ustawić tyłem do jazdy, a fotelik samochodowy 13kg zapewnia wygodną pozycję dla naszej pociechy zbliżoną do leżącej. Dzięki czemu kręgosłup szkraba ma odpowiednie ułożenie, a w razie kolizji dziecko jest zabezpieczone do poziomu swojego rozwoju. 

Regulowany zagłówek to również atut dla space-fix, ponieważ pozwala na bezpieczne trzymanie główki i szyi. Pasy również są regulowane zgodnie z zagłówkiem, dzięki czemu mały pasażer odbędzie każdą podróż bezpiecznie i szczęśliwie.  Zobacz ofertę fotelików tutaj https://eplusbaby.pl/c1287-foteliki-samochodowe-0-13-kg