Dzisiejszy świat jest pełen kontrowersji. Jedną z kwestii, która stanowi temat sporów społeczeństwa, jest akceptacja środowisk lgbt. Ludzie przyjmują różne stanowiska w tej sprawie – jedni wyrażają swoje pełne wsparcie dla wszystkich osób o odmiennej niż heteroseksualna orientacji, inni pozostają obojętni, zaś ostatnia grupa jest przeciw lgbt. W tym artykule postaramy się dowieść, dlaczego warto identyfikować się z tą ostatnią.

Zagrożenie dla tradycyjnych wartości

Lesbijki, geje, biseksualiści oraz osoby transpłciowe powodują zachwianie systemów wartości. Od wieków rodzina utożsamiana była z matką, ojcem oraz ich dziećmi. Środowiska lgbt żądają jednak zmian w tej kwestii. Domagają się prawa do zawierania związków małżeńskich, a także do adopcji dzieci. Wszystko to sprowadza się do tego, że kształtowane przez tyle lat normy stają w obliczu zagrożenia zniesienia. Bądź przeciw lgbt i nie dopuść do tego! Pielęgnuj tradycję rodzinną przekazywaną z pokolenia na pokolenie i zadbaj o polski ład.

Przeciw lgbt

Złamanie chrześcijańskich zasad

Jak wiadomo, chociaż Polska nie jest państwem katolickim, to zalicza się ją do krajów w znacznym stopniu jednorodnych pod względem wyznaniowym. Homoseksualizm, transpłciowość czy biseksualizm łamią chrześcijańskie przykazania. Warto wobec tego dołączyć do grup osób będących przeciw lgbt i zadbać o szerzenie wartości swojej wiary. Wszyscy ci, którzy identyfikują się jako ludzie ze środowiska lgbt popełniają grzech. Będąc przeciw lgbt pokazuje się swój szacunek oraz przywiązanie do religii. 

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.zycierodzina.pl/