Każdy rodzic chce dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze – to coś normalnego i każdy, kto ma dziecko dobrze o tym wie. Chcemy, aby dzieci miały najfajniejsze zabawki, najładniejsze ubrania, najlepsze wspomnienia. Chcemy również zadbać o nieco większej wagi – aby nasz maluch miał cudownych przyjaciół, wiele pasji i dobrą edukację. Przedszkole Brzeziny może w tym pomóc!

Grupy wiekowe w przedszkole Brzeziny

Przedszkole Brzeziny łączy ze sobą rówieśników – istnieje standardowy podział na 3 grupy wiekowe. W tych grupach dzieci spędzają większość czasu w ciągu dnia – bawią się, jedzą, uczęszczają na zajęcia. do każdej grupy może należeć maksymalnie 10 dzieci i każda z nich ma przydzielonego swojego opiekuna. Po zakończeniu zajęć jest możliwość, aby dzieci bawiły się na świetlicy, gdzie spędzają czas w łączonych grupach pod nadzorem opiekunów.

przedszkole brzeziny

Edukacja i zabawa w przedszkole Brzeziny

W przedszkole Brzeziny podopieczni mogą brać udział w zajęciach obowiązkowych i fakultatywnych. Do tych pierwszych należy język polski, język angielski, matematyka i plastyka – dzieci poprzez zabawę uczą się podstaw, które pomogą im w adaptacji w dalszej części edukacji. Zajęcia fakultatywne to muzyka i nauka gry na instrumentach, język niemiecki i zajęcia sportowe. Przedszkole Brzeziny zapewnia dobre podstawy i pozwala na rozwój zainteresowań swoich podopiecznych. Przedszkole Brzeziny czeka na ciebie i Twojego maluszka!