Wszystko, co nowego w życiu łączy się z ciekawością, ale też niepewnością. Przedszkole Katowice o tym doskonale wie, pierwsze dni są ciężkie dla każdego. Nasza placówka udziela pełne wsparcie, zapewnia najlepszą opiekę każdego dnia. Nie mamy się czego obawiać – jest to bardzo dobra zmiana. Należy pamiętać, nawet najlepsza mama nie zastąpi kolegów z piaskownicy.

Zajęcia adaptacyjne – Przedszkole Katowice

Przez wiele osób pada pytanie, czy przedszkole Katowice organizuje Zajęcia adaptacyjne? Tak, podczas wakacji można przyjść do nas razem z maluchami. Jest to bardzo dobra opcja dla dzieci, które bardzo przeżywają rozstanie się z mama. Nasza pociecha będzie miała lepszą okazję na zapoznanie się z przedszkolakami, nauczycielami i miejscem, a to wszystko w przyjaznym towarzystwie rodziców. Ponadto, personel pracujący w przedszkole Katowice doradzi, w jaki sposób przetrwać etap adaptacji i rozwieje wszystkie wątpliwości. Przedszkole Katowice jest zawsze przyjaznym miejscem dla Ciebie i Twojego dziecka.Przedszkole Katowice

Jak przyzwyczaić dziecko do chwilowego rozstania?

Jeżeli przebywamy z dzieckiem bez przerwy, to tak, rozstanie z dnia na dzień nie będzie łatwe. Przedszkole Katowice radzi, aby przyzwyczajać malucha powoli. Powinniśmy zacząć od chwilowych przerw, np. zostawiając go pod opieką cioci, babci podczas, gdy my pójdziemy na zakupy czy kawę. Z czasem chodźmy na dłuższy okres, nasza pociecha powoli będzie się przyzwyczajać, a okres adaptacyjny przejdzie dużo łatwiej.

Zobacz więcej na: https://katowiceprzedszkole.pl/