Jeśli jako rodzic chcesz zapewnić świetną zabawę Twojemu dziecku, zdecyduj się na samochodzik z rączką, który idealnie sprawdzi się również podczas wspólnych zabaw. Jego zaletą jest to, że dostarczy frajdy w każdym miejscu – w domu, jak i na zewnątrz. W łatwy sposób również można go złożyć, zapakować do samochodu i udać się w podróż. Składane elementy sprawiają, że zabawka sprawnie się składa i zajmuje niewielką ilość miejsca. 

Zabawa z wyobraźnią 

Samochodzik z rączką to zabawka, która rozwija wyobraźnię dziecka. Dzięki niej może poczuć się jak kierowca samochodu wyścigowego, policyjnego, czy też odbyć konną przejażdżkę. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia! Dodatkowo wspierają ją elementy dźwiękowe i świetlne zamontowane w pojeździe. Niektóre mają również zamontowany mały koszyczek, który świetnie nada się do przewożenia innych zabawek. Wybierz taki samochodzik z rączką, który będzie dopasowany do zainteresowań dziecka, a zagwarantuje on uśmiech i zabawę na kilka godzin.

samochodzik z rączką

Bezpieczeństwo to podstawa 

Oprócz zabawy, samochodzik z rączką zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Każdy element jeździka skonstruowany jest tak, aby był bezpieczny dla użytkownika. Nie mają one wystających i ostrych elementów, które mogłyby zranić delikatną skórę maluszka oraz są wykonane z antyalergicznych materiałów. Oprócz tego samochodzik z rączką jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ posiada gumowe elementy, dlatego jeśli Twoje dziecko uderzy pojazdem w inny obiekt, nic mu się nie stanie.

Sprawdź ofertę na https://e-sale.com.pl/Jezdziki-c918!