Zabawa dla całej rodziny

Chcesz kupić zabawkę, która idealnie sprawdzi się do wspólnych zabaw z Twoim dzieckiem? Wybierz samochodzik z rączką, który dostarczy Wam świetnej zabawy w domu, jak i na podwórku. Można go również zabrać ze sobą w podróż, dzięki składanym elementom, które sprawiają, że zabawka zajmuje mało miejsca. Wysuwana rączka jest regulowana, przez co w łatwy sposób dopasujesz jej wielkość. 

Samochodzik z rączką

Szeroki wybór

Samochodzik z rączką jest dostępny w różnych wariantach. Zabawka jest kolorowa i estetycznie wygląda. Twoje dziecko dzięki niej może poczuć się jak prawdziwy kierowca wozu strażackiego, ciężarówki, czy też zawodowy rajdowiec. Jeśli interesują go bajki i książki o zwierzętach, może przejechać się na słoniu lub żyrafie. Gwarantujemy, że na buzi Twojego maluszka pojawi się uśmiech, gdy włączy muzykę, czy też światełka zamontowane do pojazdu. Dodatkowo do pojazdu jest zamontowany mały koszyczek, który idealnie sprawdzi się do przewożenia innych, drobnych zabawek.

Bezpieczeństwo

Atutem zabawki samochodzik z rączką jest to, że nie musisz cały czas pilnować swojego dziecka podczas zabawy. Wszystkie elementy pojazdu są skonstruowane w taki sposób, aby były bezpieczne dla jego użytkownika. Nie mają ostro zakończonych krawędzi i są wykonane z atestowanych, wytrzymałych na zniszczenia  materiałów, przyjaznych skórze i środowisku. Dzięki temu nie musisz martwić się, że Twoje dziecko zrani się lub dostanie alergii. Jeśli uderzy pojazdem w inny obiekt nic mu się nie stanie, ponieważ samochodzik z rączką posiada gumowe elementy amortyzujące każdą stłuczkę.

Dowiedz się więcej na https://e-sale.com.pl/Jezdziki-c918