Potrzeby dziecka nieustannie się zmieniają. Zmieniają się jego nawyki, zabawki, którymi się bawi, książeczki, które najpierw ogląda, a później próbuje czytać – czasami trudno za tym wszystkim nadążyć. Zmiany wreszcie wymaga też dziecięcy pokój, w którym elementem obowiązkowym jest wygodne łóżko. Wystające poza materac małe stópki, to znak, że najwyższy czas odwiedzić sklep z łóżkami dla dzieci.

Rodzaje łóżek

Sklep z łóżkami dla dzieci oferuje szeroki wybór produktów. Dostępne są łóżka na antresoli, które pozostawiają wolną przestrzeń na podłodze, łóżka piętrowe, łóżka pojedyncze, łóżka podwójne, a nawet łóżka trzyosobowe. Przed decyzją o wyborze konkretnego modelu warto zastanowić się nad zagospodarowaniem przestrzeni – jeśli mieszkanie jest nieduże, być może należy przemyśleć zakup łóżka na antresoli lub łóżka piętrowego, jeśli dzieci jest dwójka. Trzeba wziąć pod uwagę, że w pokoju z czasem będzie musiało stanąć również biurko, warto więc od razu uwzględnić je w rozmieszczeniu mebli.

Sklep z łóżkami dla dzieci

Rezerwowe miejsce do spania

Jeśli malec boi się jeszcze niekiedy spać sam w pokoju, warto uwzględnić dodatkowe miejsce, na którym rodzic będzie mógł się choć na chwilę położyć, aby dziecko mogło w spokoju zasnąć. Świetnym rozwiązaniem jest w takim przypadku, oferowane przez sklep z łóżkami dla dzieci, łóżko podwójne z wysuwanym materacem. W ciągu dnia, gdy dodatkowe posłanie jest zbędne, materac może znajdować się pod łóżkiem, natomiast wieczorem, gdy konieczna okaże się asysta przy zasypianiu lub zabawa z kolegą przedłuży się i ten zostanie na noc, wystarczy wysunąć dodatkowe posłanie. To proste rozwiązanie z pewnością ułatwi życie wielu rodzicom.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie internetowej: https://padrew.pl/