Co to jest właściwie babyshower?

Babyshower jest to rodzaj imprezy, którą organizuje się z okazji narodzin dziecka. Organizacją tego przyjęcia zazwyczaj zajmują się przyjaciółki przyszłej mamy lub przyjaciele wraz z rodziną. Tradycyjnie w spotkaniu powinny uczestniczyć wyłącznie kobiety. Słodycze na babyshower jest bardzo miłym sposobem okazania wsparcia i troski dla przyszłej mamy. Podczas imprezy odbywają się różnego rodzaju zabawy, otwieranie prezentów, a także zajadanie się słodycze na babyshower.
Prezentami, które najczęściej pojawiają się na słodycze na babyshower są; ubranka, pieluszki, zabawki, wózki, podkłady, artykuły do kąpieli dziecka, rowerki czy nosidełka. Często stosowaną atrakcją na tego typu przyjęciach jest poznawanie płci dziecka. Często przyszłe mamy chcą zachować tę wiadomość właśnie na tę uroczystość. Słodycze na babyshower to wspaniała okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi.

 słodycze na babyshower

Jakie jedzenie?

W trakcie słodycze na babyshower serwowane są różne przekąski, a także w niektórych przypadkach dania ciepłe. Zawsze na tego typu imprezie pojawia się tort w kolorach odpowiadającym płci dziecka: niebieski- chłopiec, różowy – dziewczynka.
Bardzo dobrą przekąską na słodycze na babyshower będą warzywa i owoce, które mogą być podane w kształtach i formach nawiązujących do wydarzenia, na przykład wózek z arbuza.
Często na babyshower pojawiają się tak zwane słodkie stoły, na których możemy znaleźć przepiękne słodycze na babyshower. Zazwyczaj są one utrzymywane w danej kolorystyce, co wspaniale współgra z dekoracjami.

Sprawdź ofertę naszych słodyczy na babyshower na https://krainaslodkosci.com.pl/content/13-urodzinowe-slodycze