Aborcja to jedno z największych zagrożeń dla życia nienarodzonych dzieci na całym świecie. Zabija ona co roku setki tysięcy poczętych istot ludzkich i niszczy życie kobiet, które decydują się na jej przeprowadzenie. Nie można pozwolić na to, żeby świat dalej funkcjonował w ten sposób, dlatego trzeba powiedzieć stop aborcji i przerwać te nieludzkie praktyki.

Żadna śmierć nie powinna być akceptowana

Czy wyobrażasz sobie życie w kraju, w którym każdego dnia musisz mierzyć się ze stresem utraty życia? Każdy człowiek od momentu poczęcia ma prawo do funkcjonowania i rozwoju, czemu więc zwolennicy przerywania ciąży przekonują ludzi, że te praktyki powinny być legalne? Powiedz stop aborcji i nie dopuść do tego, żeby nasz kraj opanowały osoby, dla których życie nie ma żadnej wartości. Społeczeństwo musi zrozumieć istotę i skalę tego problemu. Usuwanie ciąży jest złem w czystej postaci, dlatego nadszedł czas, aby powiedzieć stop aborcji i wyrazić swój sprzeciw wobec tych metod.

stop aborcji

Przyczyń się do zmian na lepsze!

Istnieją jednak empatyczne i troskliwe osoby, które nieustannie walczą o ochronę ludzkiego bytu – Ty też możesz stać się jednym z nich i powiedzieć stop aborcji! Zacznij wspierać inicjatywy ustawodawcze, których celem jest zaostrzenie przepisów aborcyjnych. Bierz udział w protestach i stań się aktywistą. Promuj prawo do życia. Wykrzycz stop aborcji i przekazuj te wartości innym. Walcz o lepszy kraj – nie bądź obojętny.

Wejdź na stronę https://www.zycierodzina.pl/, aby dowiedzieć się więcej.