Powszechnie uznaje się, że in vitro to jedna z metod leczenia niepłodności, która polega na zapłodnieniu komórki jajowej poza organizmem kobiety. Czy aby na pewno? Świadome osoby rozumieją, że należy powiedzieć stop in vitro. W tym artykule uargumentujemy przyczyny słuszności takiego spojrzenia. 

Omijanie problemu

Rozważania należy zacząć od tego, że w rzeczywistości in vitro wcale nie leczy niepłodności. Czy osoby, które zdecydowały się na tę metodę, nagle stają się zdolne do spłodzenia kolejnych dzieci bez tego typu zewnętrznej ingerencji? Oczywiście, że nie! Dlatego należy spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć stop in vitro. Musimy przestać żyć w wyimaginowanym świecie. Prawda wcale nie jest taka, jaką ludzie starają się nam wpoić. 

Chore dzieci

Kolejnym argumentem przemawiającym za wyrażeniu swojego sprzeciwu i wykrzyczeniu stop in vitro jest fakt, że metoda ta pociąga za sobą dużo większe ryzyko urodzenia dziecka z wadami genetycznymi. Sztuczne zapłodnienie niesie zagrożenia, od których nie da się uciec. Takie informacje nie są powszechnie przekazywane do informacji publicznej. Nie dajmy sobą manipulować i stańmy się bardziej świadomymi jednostkami. Powiedzmy stop in vitro i przerwijmy te kłamstwa. 

Stop in vitro

Żywa istota jako produkt

Dziecko nie jest towarem. Czemu więc in vitro sprowadza je do tej roli? Poczęcie dziecka staje się transakcją, a nie naturalnym procesem. Trzeba to przerwać i powiedzieć stop in vitro. Przywróćmy wspólnymi siłami dawny ład. 

Jeżeli chcesz poznać więcej informacji, wejdź na stronę: https://www.zycierodzina.pl/