Oferta zawiera również szkolne NNW, czyli polisę, która pozwoli na ochronę Twojego dziecka. Zdajemy sobie sprawę, że usługa ta jest szczególnie wymagająca w przypadku najmłodszych Klientów, natomiast staramy się wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom. W przypadku wyboru polisy szkolne NNW ważne jest, aby była ona kompleksowa oraz dostosowana do wszystkich potrzeb Twojej pociechy.

Zakres ubezpieczenia

Koszty ubezpieczenia są wprost proporcjonalne do tego, jaki zakres polisy zostanie wybrany w trakcie wyboru oferty – im bardziej rozbudowane opcje usługi, tym wyższa wysokość składki ubezpieczenia. Poza ubezpieczeniem zdrowotnym w przypadku szkolne NNW można dokupić te chroniące Ciebie przed odkupieniem zniszczonych przez dziecko przedmiotów. Wiele różnych placówek oferuje ubezpieczenie szkolne dla dzieci, więc przed podjęciem zakupu warto zweryfikować, czy Twoje dziecko nie posiada już ubezpieczenia.

firma ubezpieczeniowa

Kogo obejmuje szkolne NNW?

Wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej nauczyło nas, że w życiu należy postępować ostrożnie i warto się zabezpieczyć w razie nieprzewidzianych wypadków. Ubezpieczenie szkolne NNW pozwoli na ochronę Twojego dziecka również w razie wypadków, podczas których może dojść do śmierci lub uszkodzeń ciała. Ubezpieczenie zawierane jest na okres 12 miesięcy i może obejmować dzieci w różnym wieku – od tych chodzących do żłobka, przez przedszkolaków i młodzież szkolną, aż po studentów czy doktorantów. Szkolne NNW jest kompleksowym ubezpieczeniem, które pokrywa wszelkie koszty rehabilitacji czy pobytu w szpitalu, ale też zwraca koszta naprawy lub kupna zniszczonych przedmiotów.

Dowiedz się więcej na https://phinance.pl/ubezpieczenia-na-zycie!