W życiu zdarzają się sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Może to być nagła choroba, wypadek, utrata pracy lub zdrowia. Podobnie nieprzewidziane sytuacje mogą się zdarzyć naszemu dziecku, które uczęszcza do szkoły. Ubezpieczenie dziecka szkolne oferuje spokój ducha i poczucie bezpieczeństwa, gdyż jego zakres obejmuje ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwego wypadku, uszkodzeń ciała, czy śmierci. Wysokość pokrytych kosztów z tytułu ubezpieczenia jest uzależnione od wyboru polisy. Dobrze jest zastanowić się nad ubezpieczeniem siebie i własnej rodziny, zanim przydarzy nam się sytuacja, która będzie wymagała od nas nagłego pokrycia kosztów danego zdarzenia.

Od najmłodszych do najstarszych

Ubezpieczenie dziecka szkolne oferowane jest dzieciom uczęszczającym do żłobka, przedszkola, szkoły, ale też dla studentów oraz doktorantów. Umowa ubezpieczenia zawierana jest na 12 miesięcy, a jego działanie obejmuje kompleksowe ubezpieczenie pokrywające koszty pobytu w szpitalu, rehabilitacji, ale też możliwe jest uzyskanie zwrotu lub kupno zniszczonych przedmiotów.

ubezpieczenie dzieci

Doświadczone doradztwo ubezpieczeniowe

Eksperci finansowi dobierają ubezpieczenie dziecka szkolne indywidualnie pod dane potrzeby Klienta, który może liczyć na rzetelne i kompleksowe doradztwo w zakresie ubezpieczeń. Nasze 20-letnie doświadczenie pomaga nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, poprzez składanie najbardziej rentownych oraz bezpiecznych rozwiązań. Firma zatrudnia ubezpieczycieli z wieloletnim doświadczeniem, którzy pomogą przy wybraniu najlepszej oferty.

Zabezpieczenie pociechy odpowiednim wariantem to nie lada wyzwanie, dlatego też zachęcamy do przeczytania więcej na stronie https://phinance.pl/ubezpieczenia-na-zycie!