Babysense niania to inteligentne urządzenie, które z pewnością docenią nie tylko młodzi rodzice, ale również ci, którzy mają już starsze dzieci. Elektroniczna niania babysense spodoba się osobom mieszkającym w domach czy nawet większych mieszkaniach, z racji tego, że niesamowicie ułatwia pogodzenie codziennego życia domowego, czyli gotowania i sprzątania, z opieką nad śpiącym dzieckiem.

Jak używać babysense niania?

Czy często zaglądasz do pokoju swojego malucha sprawdzić, czy śpi spokojnie albo płacze? Już nie musisz. Dzięki elektroniczna niania babysense, możesz jednocześnie kroić warzywa na zupę i doglądać swojej pociechy. W jaki sposób? Wystarczy, że zostawisz w pokoiku dziecka nadajnik z wbudowanym kolorowym wyświetlaczem LCD i mikrofonem, a odbiornik weźmiesz ze sobą. W babysense niania możesz sterować kamerami. Nie musisz się przejmować zasięgiem urządzenia, bo wynosi on około 300 metrów w otwartej przestrzeni.

niania

Dodatkowe funkcje elektroniczna niania babysense

W zależności od modelu babysense niania, możesz znaleźć najpopularniejsze funkcje, takie jak: cyfrowy zoom, tryb nocnego wyświetlania, regulację jasności oraz dźwięku, pomiar temperatury w pokoju dziecka z alarmem sygnalizującym zbyt wysoką lub zbyt niską, ostrzeżenie o utracie zasięgu czy wskaźnik naładowania baterii. Oczywiście w każdym zestawie elektroniczna niania babysense znajduje się odbiornik, nadajnik, zasilacz oraz instrukcja obsługi.

Sprawdź https://eplusbaby.pl/c1397-nianie