W pewnym momencie życia małego dziecka gryzak staje się nieodłącznym towarzyszem. Na pytanie, jakie gryzaki na ząbkowanie będą najlepsze, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jakie są typy gryzaków? Po czym rozpoznać najwyższej jakości gryzaki dla niemowląt?

Jaki gryzak dla niemowląt jest najlepszy?

Najlepsze gryzaki dla niemowląt to takie, po które chętnie sięga małe dziecko. Maluchy mają bardzo różne preferencje w kwestii wyboru tego rodzaju produktu. Zdarza się również, że wybierają inne gryzaki do zębów trzonowych, a inne do siekaczy. Decydując się na zakup konkretnego modelu, warto zadbać, aby był on atrakcyjny dla dziecka. Dzięki temu znacznie chętniej będzie on po niego sięgał.

Gryzaki dla niemowląt

Gryzak kauczukowy

Gryzak kauczukowy jest elastyczny oraz w pełni naturalny. Tego typu gryzaki dla niemowląt pomalowane są nietoksycznymi farbami, aby dziecko mogło bezpiecznie z nich korzystać. Gryzaki kauczukowe mają idealnie gładką powierzchnię, dzięki czemu ich użytkowanie jest w pełni higieniczne.

Gryzak silikonowy

Gryzaki dla niemowląt wykonane z silikonu spożywczego przynoszą pełną ulgę podczas ząbkowania. Dostępny jest w wielu wariantach o różnych twardościach, które masują i łagodzą swędzenie dziąseł na każdym etapie ząbkowania.

Gryzak drewniany

Ten gryzak dla niemowląt jest dla dzieci, które wolą twardsze gryzaki. Jest on ekologiczny i w 100% bezpieczny dla dzieci.

Niezależnie od wybranego gryzaka, należy się w niego zaopatrzyć nawet przed ząbkowaniem. Gryzaki dla niemowląt są niezbędne, jeśli chodzi o wyprawkę dla takiego malucha, a na pewnym etapie jego życia będzie nieodłącznym towarzyszem brzdąca! Sprawdź całą ofertę gryzaków tutaj https://beniubenia.pl/gryzaki