W świecie tak bardzo skupionym na pasywnych formach aktywności warto poświęcić odrobinę czasu i uwagi najmłodszym i budować w nich zainteresowanie sportem już od najmłodszych lat. Osiemnastomiesięczny malec nie będzie jednak w stanie podnosić ciężarów czy biegać — jego poczucie równowagi na to nie pozwala. Jego sprawczość motoryczna nie pozwala mu jeszcze wsiąść na pierwszy rower i pedałować w stronę lepszego jutra. Czy jednak na pewno?

Co zrobić, by uaktywnić nasze dziecko?

Bez obaw, istnieje na szczęście opcja dla rodziców, którzy chcą uczyć swoje pociechy jazdy na rowerze już od najmłodszych lat. Chodzi o rowerek biegowy 3w1 milly mally, pozbawiony pedałów pojazd odpowiedni dla dzieci, które nie skończyły nawet dwóch lat. Zanim maluch wyjedzie na chodnik przed domem, może poćwiczyć jazdę, opierając się na sile swych nóżek. Rowerek biegowy 3w1 milly mally najczęściej nie posiada pedałów, dziecko odpycha się więc kończynami. Dzięki kierownicy i trójkołowej konstrukcji nie straci równowagi i nie zrobi sobie krzywdy, możemy więc być spokojni o jego bezpieczeństwo.

rowerek biegowy 3w1 milly mally

Rowerek biegowy 3w1 milly mally — inwestycja na lata

Być może niektórzy zastanawiają się, czy warto inwestować w rowerek biegowy 3w1 milly mally bez pedałów, skoro dzieci tak szybko wyrastają z pojazdów. Warto wyposażyć się więc w rowerek biegowy 3w1 milly mally posiadający regulowane siedzisko i opcję dołączenia pedałów. Dzięki temu pierwszy rowerek biegowy 3w1 milly mally możemy łatwo zamienić w zwykły trójkołowiec.

Stawiajmy na rozwój naszych dzieci w najważniejszym dla nich okresie — gdy są jeszcze małe. Dajmy im szansę na rozwój mięśni, które służyć im będą całe życie.

Sprawdź na https://e-sale.com.pl/Rowerek-3w1-Optimus-Blue-p14856!