Często mamy problem ze znalezieniem odpowiedniego prezentu dla dzieci na różne okazje, na przykład urodziny, Komunie czy Chrzty Święte. W internecie jest mnóstwo ciekawych stron ze świetnymi pomysłami na prezenty, o których może nawet nie słyszeliśmy. Warto ich poszukać dla inspiracji. Ruah.eu jest doskonałym przykładem oryginalności połączonej z jakością. To propozycja dla osób, które szukają wartościowych prezentów dla najmłodszych. Jedną z propozycji upominku jest maskotka Józef, czyli podobizna świętego Józefa z Nazaretu. Dlaczego warto ją wybrać?

maskotka Józef

Ręczne wykonanie z najwyższą dbałością

Maskotka Józef jest jedną z wielu propozycji maskotek, które są wykonywane z sercem, a nie jak masowo produkowane przytulanki przez maszyny. Każdy detal jest dokładnie zrobiony i przyszyty. Na lewej stopie maskotki możemy zamówić dowolną dedykację lub przekaz dla dziecka, dzięki czemu nasz prezent będzie unikalny i wyjątkowy. Przytulanka jest w 75% wykonana z bawełny i w 25% z poliestru i spełnia wszystkie wymagania Unii Europejskiej. Jest to gwarancja bezpieczeństwa dziecka, które otrzyma nasz produkt. Maskotka Józef podobnie jak nasze inne propozycje jest pięknie zapakowana w pudełko z kokardą lub ekologicznie, w pudełko kartonowe.

Przekaz dla najmłodszych

Maskotka Józef jest idealna nie tylko dla chłopców, czy imienników św. Józefa. Możemy ją podarować jako patrona dla dziecka. Święty Józef to realna postać, którą cechowały pracowitość, pobożność i pokora. Wybierając tę propozycję, już od najmłodszych lat dajemy dziecku dobry przykład i pomagamy budować wartości. Maskotka Józef stanie się dla naszej pociechy nie tylko zabawką, przytulanką, ale też dobrym przyjacielem.

Dowiedz się więcej na: https://www.ruah.eu/produkt/przytulanka-handmade-sw-jozef-z-nazaretu/