Radosna nowina dla przyszłych rodziców wiąże się również z pewnymi obawami, które często spędzają sen z powiek. Najważniejszym aspektem jest kompletowanie niemowlęcej wyprawki. Staranne wybieranie ubranek, kosmetyków, zabawek oraz innych akcesoriów jest niełatwym zadaniem i często przyszli rodzice wpadają w zakupowy wir, zapominając, które elementy są najważniejsze. Niewątpliwie, jednym z podstawowych produktów jest wózek. Niezmiernie istotne jest, aby był on solidnie wykonany i zawierał dodatkowe elementy wyposażenia. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wózków pochodzących od różnych producentów, jednak wózki jedo wydają się być rozwiązaniem idealnym.

Wózki jedo

Pojemny kosz

Wózki jedo wyposażone są w pojemny, zamykany kosz, dzięki czemu rodzice mogą zabrać swoją pociechę na spacer o każdej porze roku. Profesjonalna zabudowa sprawia, że żadne warunki pogodowe nie wpłyną na komfort dziecka. Budka doskonale chroni przed deszczem, wiatrem oraz intensywnym słońcem. Wózki dziecięce jedo oferują również możliwość montażu siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy, dzięki czemu podczas pierwszych miesięcy życia mogą patrzeć na swoje maleństwo, a później pozwolić mu poznawać otaczający je świat.

Odpowiednio wyprofilowane koła

Koła są jednym z najważniejszych elementów wózka, bowiem odpowiadają za prawidłową amortyzację podczas jazdy. Wózki jedo zostały wyposażone w skrętne koła, które doskonale amortyzują wszelkie wstrząsy spowodowane nierównościami na drodze. Dzięki temu dziecko nie odczuje żadnego dyskomfortu podczas jazdy. Sprawdź https://eplusbaby.pl/c1306-jedo-wozki-dzieciece