Wózek to najważniejszy element dziecięcej wyprawki. Podczas pierwszych miesięcy życia maleństwa, rodzice najczęściej korzystają z wózka z gondolą, bowiem zapewnia on prawidłową postawę leżącą oraz kształtuje postawę dziecka. Wózek jest uniwersalnym rozwiązaniem, które nie służy jedynie do spacerów. Wiele maluszków preferuje zasypianie w wózku, niżeli spanie w łóżeczku. Jednak, wraz z rozwojem dziecka, tradycyjny wózek z gondolą zostaje zastąpiony przez spacerówkę.

Wózki 4baby

Możliwość poznawania świata

Wózki 4baby spacerowe dają możliwość ułożenia dziecka w pozycji siedzącej, dzięki czemu może obserwować otaczający je świat i poznawać przyrodę. Dodatkowo, wózki 4baby zostały wyposażone w 5-cio punktowe pasy, dzięki czemu zapewniają pełną ochronę. Odpowiednio zapięte amortyzują dziecko oraz sprawiają, że nie ma możliwości samodzielnego odpięcia. Dodatkowo, zamontowany został wygodny uchwyt na kubek, dzięki czemu dziecko w dowolnym momencie może się napić. Cały wózek prezentuje się nowocześnie oraz spełnia najwyższe standardy. Kolejnym udogodnieniem jest regulowany podnóżek, dlatego niezależnie od wielkości dziecka, rodzice mogą ustawić go na odpowiedniej wysokości.

Doskonała ochrona

Wózki 4baby posiadają rozbudowaną budkę, dzięki czemu można zabrać pociechę na spacer o każdej porze roku. Dodatkowa ocieplana, osłonka na nogi sprawa, że żadne warunki atmosferyczne nie wpłyną na komfort dziecka. Budka doskonale chroni przed wiatrem, deszczem oraz intensywnym słońcem. Dla wygody rodziców, w budce zostało zamontowane okienko, dzięki czemu rodzic może nieustannie obserwować dziecko. Sprawdź https://eplusbaby.pl/c1308-wozki-4baby